02 Usługi

Warsztat, serwis, naprawa ciężarówek (TIR) i naczep

Truck Serwis

Serwis i naprawa ciężarówek w Galan Logistics w Szczecinie

Poznaj sprawdzony warsztat ciężarówek w Szczecinie

Truck serwis to wyspecjalizowany serwis potocznie nazywanych tirów i innych pojazdów mechanicznych. Wyróżniamy się doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą mechaników oraz nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i naprawczym. Jeśli szukasz dla swoich ciężarówek profesjonalnej obsługi serwisowej w Szczecinie, wysokiej jakości naprawy w dobrej cenie i najlepszych części – doskonale trafiłeś. Nasi wyspecjalizowani mechanicy ciężarówek pomogą Ci rozwiązać każdy problem z Twoim samochodem.

Paweł Wójcik z Galan LogisticsKilkanaście lat pracy w warsztacie ciężarówek pokazało mi, że rzetelność w naprawach ciężarówek jest kluczowa – mówi Paweł Wójcik Kierownik serwisu. Nasi Klienci przede wszystkim doceniają jakość wykonywanej pracy, fachowe doradztwo i terminową obsługę.

To bardzo cieszy, kiedy z polecenia zwracają się do naszego warsztatu ciężarówek kolejni Klienci, nie tylko ze Szczecina – dodaje Paweł Wójcik.

Zakres usług w warsztacie ciężarówek Galan Serwis:

 • naprawa pojazdów ciężarowych, dostawczych i naczep,
 • naprawa pojazdów osobowych,
 • obsługa okresowa,
 • serwis olejowy,
 • serwis klimatyzacji,
 • serwis i sprzedaż ogumienia,
 • diagnostyka komputerowa,
 • szczegółowy raport stanu technicznego pojazdu,
 • doposażenie pojazdu,
 • sprzedaż części zamiennych i akcesoriów.

Warsztat i naprawa ciężarówek w Galan Serwis w Szczecinie

Nasz warsztat ciężarówek w Szczecinie obsługuje kompleksowo pojazdy wszystkich marek. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym sprzętem samochodowym, możemy wykonywać usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł. Oprócz świadczonych usług naprawczych dysponujemy również szeroką gamą części i akcesoriów samochodowych niezbędnych do napraw ciężarówek, a nasi pracownicy odbywają szkolenia i programy warsztatowe, aby podwyższać swoje kwalifikacje i posiadać najnowsze informacje techniczne.

GalanTruckSerwisGalanLogistics8

Truck Serwis – skąd pomysł?

Sprawna flota samochodów ciężarowych dla firm przewozowych jest podstawą sukcesu. W Galan Logistics doskonale wiemy, że w trasie wszystko jest możliwe. Szybko i skutecznie naprawiona ciężarówka, jest wstanie uratować niejeden skomplikowany transport ładunków. Jako firma logistyczna, sami niejednokrotnie mogliśmy przekonać się o nieprofesjonalnych naprawach tirów. Dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie własnego oddziału serwisowego Truck Serwis, by świadczyć usługi naprawcze na jak najwyższym poziomie, takim, jakiego sami byśmy oczekiwali.

Naprawa ciężarówek w Truck Serwis to gwarancja wykonania usługi nie tylko profesjonalnie, ale także w możliwie najkrótszym terminie.

Naprawa samochodów ciężarowych i dostawczych może odbywać się w naszym warsztacie w Szczecinie, ale również świadczymy usługi mobilnej naprawy ciężarówek. Wielu kierowców ciężarówek oraz potocznie nazywanych TIR-ów, których awaria zaskoczyła w trasie, może skorzystać z naprawy samochodu ciężarowego lub auta dostawczego w miejscu wystąpienia zdarzenia. Dzięki temu naprawa pojazdów ciężarowych wykonywana jest sprawnie, a pojazd może wyruszyć w dalszą trasę bez większych opóźnień i konieczności odstawiania pojazdu ciężarowego do warsztatu.

Naprawa ciężarówek w Galan Serwis w Szczecinie

Serwis samochodów ciężarowych TIR

Szukając odpowiedniego serwisu samochodów ciężarowych TIR warto zwrócić uwagę nie tylko na przystępną cenę, fachowość i doświadczenie mechaników, ale także części, które są wykorzystywane w naprawach. W naszym serwisie samochodów ciężarowych TIR pracujemy na komponentach tylko sprawdzonych marek. Dzięki temu możemy udzielać odpowiednich gwarancji na swoje usługi.

Nasi Klienci mają pewność, że nie tylko usługa jest dobrze wykonana, ale również mają pewność, że nie dojdzie do sytuacji, iż od razu po wyjeździe z serwisu dana część ponownie się zepsuje. Samochody ciężarowe, tiry są narzędziem pracy. W każdym biznesie istotne przecież jest to, aby narzędzia pracy podlegały odpowiedniej ochronie. W naszym serwisie samochodów ciężarowych naprawiamy również własne tiry, mamy do tego specjalistyczny sprzęt, który pozwala szybko i fachowo zdiagnozować problem. Możemy naszych Klientów zapewnić, że ich samochody ciężarowe są w najlepszych rękach doświadczonych fachowców. Kierowcy samochodów ciężarowych spędzają wiele dni w trasie. Muszą być pewni, że ich samochód ciężarowy został najlepiej przygotowany do trasy. Tylko odpowiedni serwis samochodów ciężarowych jest wstanie dobrze sprawdzić auto, naprawić je i przygotować do drogi. To ważne, aby zapewnić bezpieczeństwo nie tylko kierowcy tira, ale i innych użytkowników ruchu drogowego.

Pracownicy Galan Truck Serwis w Szczecinie

Co wyróżnia naprawę pojazdów mechanicznych?

Oto trzy rzeczy, których możesz spodziewać się po naprawie pojazdów mechanicznych w naszym Truck Serwis pod Szczecinem:

 • Profesjonalizm usługi. Głęboko wierzymy, że profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. W naszym serwisie przyświeca nam myśl, że to pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje natomiast jakość.
 • Protokół odbioru pojazdu mechanicznego. Zawsze, nawet przy najmniejszej realizacji dokładnie opiszemy, co dla Ciebie zrobiliśmy. Dzięki temu będziesz miał pewność jaki był rzeczywisty zakres robót, co zostało wykorzystane w naprawie i jakie zastosowaliśmy rozwiązania.
 • Rekomendacje na przyszłość. Z naszymi Klientami zawsze staramy się budować głębokie i przyjacielskie relacje. Chcemy, aby byli świadomymi naszymi klientami, dlatego dzielimy się naszą wiedzą i wskazujemy rozwiązania, które powinny być wykonane w przyszłości.

Naprawa ciężarówek w Szczecinie

Większość serwisów specjalizuje się w naprawie pojazdów osobowych. Dlaczego? Głównym ograniczeniem jest powierzchnia warsztatów, ale też sprzęt specjalistyczny i doświadczeni mechanicy. Nasz warsztat dla ciężarówek znajduje się w centrum logistyczno – serwisowym pod Szczecinem. Dysponujemy nowoczesną bazą sprzętową, posiadamy wykwalifikowany zespół. W serwisie ciężarówek nasi Klienci mają do dyspozycji halę serwisową o powierzchni 700 m² na której mieści się 5 stanowisk naprawczych mieszczących naczepę. Do tego dysponujemy placem o powierzchni 5500 m². To daje nam ogromną przewagę, nasi Klienci mają pewność, że trafili w odpowiednie miejsce.

Paweł Wójcik z Galan LogisticsNaprawa samochodów ciężarowych polegająca przede wszystkim na wymianie, remoncie lub modyfikacji określonych podzespołów, potrzebuje odpowiedniej przestrzeni – mówi Paweł Wójcik Kierownik serwisu, Specjalista ds. taboru samochodowego. Kiedy trafia do nas kilka ciężarówek z kilkoma naczepami do naprawy, nie jest kłopotem, aby je pomieścić i odpowiednio przygotować do naprawy. Nie tylko nasi Klienci ze Szczecina doceniają te walory, ale również Ci kierowcy, którzy przemieszczają się w kierunku Skandynawii, czy Niemiec. Lokalizacja serwisu naprawiającego ciężarówki pod Szczecinem, tu obok polskiej granicy, to zdecydowany atut – dodaje Paweł Wójcik.

Wyobraźmy sobie, że mamy do czynienia z kompleksową naprawą ciężarówek. Do wykonania jest montaż i demontaż podstawowych części eksploatacyjnych, takich jak np. poszczególne elementy zawieszenia, klocki hamulcowe, filtry czy oleje. Ale też zobowiązani jesteśmy do wykonania m.in. remontu silnika, musimy również dokonać ingerencji w pompę wtryskową, skrzynię biegów oraz układ wtryskiwaczy. Przed nami też remont blacharski. Jak widać zakres prac jest ogromny, nie da się go przeprowadzić na małej powierzchni, bez odpowiedniego sprzętu i bez doświadczonego zespołu.

Naprawa pojazdów mechanicznych w Galan Serwis w Szczecinie

Naprawa naczep w Szczecinie

Czy wiesz, że za stabilność ładunku podczas transportu odpowiada nie tylko sposób zapakowania ładunku, ale także sprawna naczepa? Nie zawsze jednak dbałość o „konie” równa się dbałości o „wozy”. To bardzo złudne myślenie, że naczepa nie wymaga tak profesjonalnego serwisu, jak ciągnik. Wraz z rozwojem branży e-commerce przewożone ładunki są coraz bardziej wymagające. Odpowiednia naczepa może zabezpieczyć bardzo cenny ładunek. To sprawia, że również naprawa naczep staje się bardziej zaawansowana. Każdy tir trafiający do naszego serwisu może liczyć nie tylko na remont ciągnika, ale również udzielmy niezbędnych informacji w zakresie remontu naczep. Tylko kompleksowe podejście do napraw samochodów ciężarowych pozwala na odzyskanie sprawności, pełnej funkcjonalności.

Specjalista w Galan Truck Serwis w Szczecinie

Awaria naczepy wyłączy pojazd na czas naprawy?

Gdy Klienta zaskoczy niespodziewana awaria, która zablokuje jego pojazd na dłuższy okres, mamy na to elastyczne rozwiązania, które pozwalają zachować płynność transportu. Wynajmujemy krótkoterminowo naczepy i mamy możliwość przeładowania pojazdu na czas naprawy. Dzięki temu klient nie musi się martwić przestojem i może dalej jechać z towarem a pojazd zostawić w Galan Truck Serwis do naprawy.

Siedziba warsztatu Galan Truck Serwis w Szczecinie

Ruszaj w trasę z Galan Truck Serwis!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług serwisowych. Pobierz katalog.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt:
Paweł Wójcik
Kierownik serwisu, Specjalista ds. taboru samochodowego
+48 509 529 253
pawel.wojcik@galanlogistics.pl

Galan Logistics Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 26
PL 73-108 Kobylanka

Naprawa samochodów ciężarowych w Galan Serwis Szczecin

Formularz zapytania ofertowego