02 Usługi

Przesyłki ekspresowe

Galan Logistics od ponad dekady specjalizuje się w kompleksowych usługach logistycznych, przesyłkach ekspresowych, szczególnie w międzynarodowej spedycji do krajów skandynawskich. Nieustannie doskonalimy nasze usługi i na bieżąco dopasowujemy je do szybko zmieniających się wymogów rynku. Zapewniamy naszym Klientom jak najwyższą jakość oferowanych usług, dlatego współpracujemy jedynie z zaufanymi przewoźnikami i firmami transportowymi. Jedną z naszych usług jest kompleksowa obsługa w zakresie krajowej i międzynarodowej spedycji przesyłek ekspresowych. Nasza oferta przeznaczona jest dla Klientów o różnych wymaganiach, dlatego dopasowujemy rozwiązania do danych potrzeb.

Spedycja przesyłek ekspresowych – krajowa i międzynarodowa

W Galan Logistics oferujemy szeroki wachlarz usług: krajowe i międzynarodowe przesyłki ekspresowe, transport drogowy i ADR, spedycja morska, przeprawy promowe, logistyka magazynowa oraz serwis. Jeśli poszukują Państwo najlepszej spedycji przesyłek ekspresowych do krajów skandynawskich, jak Szwecja i Norwegia, warto postawić na nasze usługi. Dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług w tym sektorze. To właśnie na kierunkach skandynawskich zbudowaliśmy nasze doświadczenie i zaufanie ogromnej rzeszy Klientów.

Dzięki wykorzystaniu dedykowanego środka transportu o maksymalnym tonażu do 1,5 tony i powierzchni do 8eplt możemy zaoferować Państwu komfort dostaw przesyłek ekspresowych w systemie JiT (just-in-time). Dzięki temu możemy dopasować termin dostawy do Państwa potrzeb i oczekiwań. Przesyłki ekspresowe dostarczane są w trzech systemach: Just in Time (na konkretną godzinę), Day Definite (na konkretny dzień) oraz Time Definite (w określonym przedziale czasowym). W ramach naszej oferty mogą także Państwo wybrać przesyłki ekspresowe o większych gabarytach, dzięki dedykowanym autom o ładowności od 3,5 do 6,5 tony. Przesyłki ekspresowe w Galan Logistics to najwyższa jakość usług i dostawa na czas.

Skontaktuj się z nami

Przesyłki ekspresowe do 1,5 tony

Ładowność1,5t
Wymiary[d x s x w]4,30m x 2,20m x 2,30m

W ramach naszej oferty proponujemy również dedykowane auta o ładowności od 3,5 do 6,5 tony

Ładowność3,5t
Wymiary[d x s x w]6,00m x 2,45m x 2,50m
Ładowność3,5t
Wymiary[d x s x w]6,20m x 2,45m x 2,50m
Ładowność6,5t
Wymiary[d x s x w]7,00m x 2,45m x 2,60m
Ładowność3,5t
Wymiary[d x s x w]7,20m x 2,45m x 2,60m