02 Usługi

Przesyłki ekspresowe

Galan Logistics od ponad dekady specjalizuje się w kompleksowych usługach logistycznych, przesyłkach ekspresowych, szczególnie w międzynarodowej spedycji do krajów skandynawskich. Nieustannie doskonalimy nasze usługi i na bieżąco dopasowujemy je do szybko zmieniających się wymogów rynku.

Zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych usług, dlatego współpracujemy jedynie z zaufanymi przewoźnikami i firmami transportowymi. Jedną z naszych usług jest kompleksowa obsługa w zakresie krajowej i międzynarodowej spedycji przesyłek ekspresowych. Nasza oferta przeznaczona jest dla Klientów o różnych wymaganiach, dlatego dopasowujemy rozwiązania do danych potrzeb.

Międzynarodowe przesyłki ekspresowe w Galan LogisticsMiędzynarodowe przesyłki ekspresowe w Galan Logistics

Czas w przesyłkach ekspresowych

W relacjach biznesowych czas jest dziś kluczowy. Nawet niewielkie opóźnienie w dostawie może skutkować poważnymi stratami finansowymi. Z tego właśnie powodu wychodzimy naprzeciw wymaganiom i oferujemy możliwość przesyłki jako „przesyłka ekspresowa”. Szybkie przesyłki ekspresowe to przede wszystkim możliwość doręczenia nagłego towaru, gdy najważniejsza jest oszczędność czasu.

  • Potrzebujesz natychmiast nadać ważną przesyłkę ekspresową?
  • Prowadzisz działalność e-commerce i szukasz nowych możliwości dostawy przesyłek ekspresowych?

W Galan Logistics wiemy, że Klienci pragną jak najszybciej otrzymać zakupione towary. Dowiedz się, jakie możliwości oferujemy w ramach przesyłek ekspresowych.

Spedycja przesyłek ekspresowych – krajowa i międzynarodowa

Jeśli poszukujesz najlepszej spedycji przesyłek ekspresowych do krajów skandynawskich, jak Szwecja i Norwegia, warto postawić na nasze usługi. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług w sektorze przesyłek ekspresowych. To właśnie na kierunkach skandynawskich zbudowaliśmy kilkunastoletnie doświadczenie i zaufanie naszych Klientów.

Krajowa i międzynarodowa spedycja przesyłek ekspresowych

Spedycja przesyłek ekspresowych na konkretną godzinę

Poznaj jak działa nasza spedycja przesyłek ekspresowych. Dzięki wykorzystaniu dedykowanego środka transportu o maksymalnym tonażu do 1,5 tony i powierzchni do 8eplt oferujemy komfort dostaw przesyłek ekspresowych w systemie Just-in-Time. Zawsze dopasowujemy termin dostawy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pracujemy w sposób elastyczny i zindywidualizowany. Dlatego nasze przesyłki ekspresowe dostarczane są w trzech systemach:

  1. Just in Time (na konkretną godzinę),
  2. Day Definite (na konkretny dzień),
  3. Time Definite (w określonym przedziale czasowym).

Nie martw się, jeśli Twoja przesyłka ma większe gabaryty – dysponujemy również autami o ładowności od 3,5 do 6,5 tony.

Opakowanie i zabezpieczenie przesyłek ekspresowych

Chcesz nadać przesyłkę ekspresową, pierwsze o czym powinieneś pomyśleć to rodzaj opakowania. Obojętnie jakim sposobem będziemy wysyłać przesyłkę ekspresową czy na konkretną godzinę, czy na konkretny dzień, musimy pamiętać o solidnym opakowaniu.

Opakowanie przesyłki powinno być odpowiednio zamknięte oraz skutecznie zabezpieczone przed otwarciem, odpowiednio wytrzymałe stosownie do wagi i zawartości przesyłki. Jeśli potrzebujesz porady, jak właściwie zabezpieczyć przesyłkę ekspresową, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi doświadczeni spedytorzy doradzą i pokierują Cię w wyborze najlepszej formy opakowania.

Opakowanie i zabezpieczenie przesyłek ekspresowych

Przesyłki ekspresowe – ile to kosztuje?

Jesteśmy przekonani, że ceny dostarczenia przesyłek ekspresowych pozytywnie Cię zaskoczą. Własna flota, sprawdzone formy transportu sprawiają, że nasze ceny są atrakcyjne i konkurencyjne. Korzystne ceny, rosnąca jakość, bezpieczeństwo przesyłek ekspresowych to ogromna szansa na rozwój Twojego biznesu razem z nami.

Odkryj więcej sposobów wysyłki przesyłek ekspresowych.

Jesteś zainteresowany ofertą ekspresowego dostarczania przesyłek w Galan Logistics?

Skontaktuj się:
kontakt@galanlogistics.pl
a my z chęcią przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

Skontaktuj się z nami

Dostarczanie przesyłek ekspresowych w Galan Logistics

Przesyłki ekspresowe do 1,5 tony

Ładowność 1,5t
Wymiary[d x s x w] 4,30m x 2,20m x 2,30m

W ramach naszej oferty proponujemy również dedykowane auta o ładowności od 3,5 do 6,5 tony

Ładowność 3,5t
Wymiary[d x s x w] 6,00m x 2,45m x 2,50m
Ładowność 3,5t
Wymiary[d x s x w] 6,20m x 2,45m x 2,50m
Ładowność 6,5t
Wymiary[d x s x w] 7,00m x 2,45m x 2,60m
Ładowność 3,5t
Wymiary[d x s x w] 7,20m x 2,45m x 2,60m