02 Usługi

Przesyłki drobnicowe

Przesyłki drobnicowe wymagają szczególnej troski w trakcie przewozu i przeładunków. Transport przesyłek drobnicowych może dotyczyć zarówno paczek, kartonów, pojedynczych elementów o nieregularnych kształtach oraz palet. W Galan Logistics realizujemy transport przesyłek drobnicowych zarówno w ramach tras krajowych, jak i międzynarodowych.

Spedytorzy Galan Logistics, w swoim wachlarzu rozwiązań wykorzystują wszystkie możliwe gałęzie transportu. Dzięki doświadczeniu, są wstanie zorganizować transport przesyłek drobnicowych w pełni satysfakcjonujący Klienta.

Zależy Ci na tym, aby Twoja przesyłka drobnicowa nie była jedną z wielu?

 • Twój klient otrzymuje przesyłkę dokładnie tam, gdzie i kiedy tego potrzebuje – express, quick, just-in-time, door-to-door.
 • Twój towar ma niestandardowe wymiary i nie można go spaletyzować – a i tak zostanie dostarczony.
 • Potrzebujesz przestrzeni magazynowej – nasz magazyn przeładunkowy jest dostępny dla Ciebie.
 • Twój klient chce znać godzinę otrzymania przesyłki – zadzwonimy do niego z wyprzedzeniem i potwierdzimy dokładny termin dostawy.

Punkt przeładunkowy dla przesyłek drobnicowych

Oferta Galan Logistics w obszarze przesyłek drobnicowych obejmuje:

 1. Odbiór przesyłki wraz z opieką spedytora dotyczącą informacji i wskazań co do pakowania.
 2. Przewóz wraz z przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów.
 3. Finalną dostawę wraz z pełnym raportem transportu.

Potrafimy w prosty sposób dostarczyć dużą ilość przesyłek drobnicowych do kilku, bądź kilkunastu odbiorców zlokalizowanych w różnych częściach kraju, w tym samym czasie.

Transport różnego rodzaju produktów drobnicowych to nie lada wyzwanie. Aby nasi Klienci mieli pewność, co do jakości realizacji usługi oraz jej terminowości, uruchomiliśmy usługę stałego monitorowania transportu. Zapytaj o szczegóły: przemyslaw.galan@galanlogistics.pl, +48 91 447 15 10

Co nas wyróżnia w transporcie przesyłek drobnicowych?

Mając świadomość, jak cenny jest czas naszych Klientów, dla pilnych przesyłek drobnicowych oferujemy dedykowane przewozy ekspresowe.

Czego możesz spodziewać się realizując transport przesyłek drobnicowych z nami?

 • najwyższej jakości wykonywanych usług,
 • atrakcyjnych i adekwatnych cen,
 • łatwości w nawiązaniu współpracy,
 • kompleksowości w zakresie usług,
 • dobrej obsługi nastawionej na efekty,
 • elastyczności w działaniu.

Transport przesyłek drobnicowych w Galan Logistics

Poznaj specyfikę transportu przesyłek drobnicowych

 • Mała masa ładunkowa jednej przesyłki pozwala na możliwość łączenia kilku a nawet kilkudziesięciu takich ładunków w jednostki ładunkowe – jednorodne bądź niejednorodne
 • Różny kształt ładunku i opakowań wymaga doświadczenia w transporcie, które jest gwarancją wykonania prawidłowo zlecenia
 • W transporcie przesyłek drobnicowych mamy do czynienia z rozproszeniem nadawców i odbiorców.

Specyfika transportu przesyłek drobnicowych, konieczność wysłania kilkunastu lub kilkudziesięciu paczek do odbiorców w różnych miejscach, wymaga od nas przygotowania odpowiedniego planu, po to, aby minimalizować koszty logistyczne całej operacji. Transportowanie ładunków drobnicowych jest często narażone na ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia samego ładunku. Bardziej pracochłonne i czasochłonne są również czynności związane z załadunkiem i wyładunkiem.

Transport przesyłek drobnicowych wymaga zatem solidnego przygotowania i wielkiej dbałości podczas samej realizacji.

W transporcie przesyłek drobnicowych nie ma miejsca na naukę. Wybierz doświadczonego spedytora: przemyslaw.galan@galanlogistics.pl, +48 91 447 15 10

Opakowanie chroni ładunek podczas transportu przesyłek drobnicowych

Wydajność całego procesu transportowego jest kluczem do obniżania kosztów transportu. Opakowanie w transporcie przesyłek drobnicowych ma ważną funkcję, nie tylko ochronną, ale przede wszystkim dobrze dobrane, wpływa na wydajność procesu. Opakowanie przesyłek drobnicowych z jednej strony zatem chroni towar, z drugiej ułatwia przewóz.

Nasi specjaliści już na etapie pakowania towarów doradzają i służą swoim doświadczeniem. Korzystając z usług wykwalifikowanych spedytorów masz pewność, że maksymalizujesz wydajność całego transportu przesyłek drobnicowych i obniżasz koszty jego realizacji.

Masz pytania? Chcesz sprawdzić, czy wybrałeś dobre opakowanie dla swojej przesyłki drobnicowej? Skontaktuj się z naszym spedytorem: przemyslaw.galan@galanlogistics.pl, +48 91 447 15 10

Zalety współpracy z Galan Logistics w zakresie transportu przesyłek drobnicowych

W Galan Logistics potrafimy spełnić oczekiwania Klientów. Nasza częstotliwości wyjazdów linii drobnicowych oraz czasy dostaw do finalnych odbiorców z powodzeniem wyprzedzają pozostałe oferty rynkowe. Wiemy, że dla Klientów posiadających niestandardowe transporty ładunków drobnicowych szczególnie istotne są godziny odbiorów z magazynów wysyłkowych. Dlatego stosujemy rozwiązania szyte na miarę, po to, aby zapewnić późne godziny odbiorów i szybkie czasy dostaw. Tylko sprawna i rozbudowana sieć dystrybucyjna Galan Logistics pozwala zapewnić naszym Klientom oczekiwany przez nich poziom serwisu.

Pracownicy Galan Logistics

Jak pracujemy w Galan Logistics przy przesyłkach drobnicowych?

Transport przesyłek drobnicowych przebiega pod nadzorem dedykowanego spedytora. Przesyłki drobnicowe krajowe i międzynarodowe mogą być realizowane każdą dostępną metodą transportu: od drogowej, przez kolejową i morską, na lotniczej kończąc.

Przemysław Galan - dyrektor zarządzający w Galan Logistics

Uwielbiamy wyzwania, dlatego nie jest dla nas problemem realizacja transportu ładunków drobnicowych nawet w najdalsze zakamarki świata – mówi Przemysław Gałan. Oferujemy najwyższe standardy obsługi, które zawsze łączymy z modelową terminowością. Mamy doświadczenie w przewozie towarów o niestandardowych wymiarach, a także tych, których kształty nie pozwalają na paletyzację. Powierzając transport ładunków drobnicowych Galan Logistics możesz być pewien, że dotrą one do Twojego Klienta na czas, we wzorowym stanie.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Skontaktuj się:
Przemysław Gałan
przemyslaw.galan@galanlogistics.pl
+48 91 447 15 10