04 Aktualności

Galan Logistics wśród najdynamiczniejszych firm w Polsce.

07.04.2022

Spośród ponad 85 tys. polskich przedsiębiorstw Instytut Europejskiego Biznesu wyłonił 5000 najdynamiczniejszych firm w Polsce. Galan Logistics znalazł się w gronie najlepszych firm z tytułami Brylant Polskiej Gospodarki 2021, Gepard Biznesu 2021 i Wielki Modernizator 2021.

To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie znaleźć się w tak znakomitym gronie – podkreśla Konrad Gałan CEO Galan Logistics. Jesteśmy dumni i bardzo cieszymy się z tych nagród, które są dla nas potwierdzeniem słuszności drogi, którą obraliśmy, ale też motywacją do dalszej pracy. Ten sukces jest efektem ciężkiej pracy całego zespołu Galan Logistics, serdecznie za to zaangażowanie dziękuję – dodaje Konrad Gałan.

Wyróżnienia te mają dla nas szczególną wartość, gdyż dotyczą roku 2021, czasu pandemii. Udowodniliśmy, że jesteśmy silną firmą, z niesamowitym zespołem, który bardzo elastycznie dostosowuje się do zmian rynkowych – podkreśla Konrad Gałan. Wielkie projekty wymagają śmiałych wizji, nam jednak ten ostatni rok pokazał, że oprócz odważnych pomysłów potrzebne jest zaangażowanie, entuzjazm i wspólna energia, jakie cały nasz zespół wkłada we wszystkie projekty – podkreśla Konrad Gałan.

Ta nagroda jest wspaniałym podsumowaniem naszej pracy. I zapewniamy – nie zwalniamy tempa!