04 Aktualności

Galan Logistics na podium XII Regat branży TSL na Mazurach.

05.07.2023

Radosław Pospieszny i Tomasz Wdowczyk, walczyli z zaangażowaniem, pokazując zarówno swoje profesjonalne umiejętności, jak i prawdziwą pasję. Ogromne brawa! Jesteśmy niezwykle dumni
i serdecznie gratulujemy II miejsca.
XII Regaty branży TSL na Mazurach to nie tylko sportowe wydarzenie, ale również duch walki o podium, który odzwierciedla wartości naszej firmy. Radosław i Tomasz wspaniale odnajdują się w świecie biznesu, i jak widać potrafią przełożyć swoją determinację i skupienie na sportową arenę.
Podczas zawodów, emocje były niezwykle intensywne. Nasi zawodnicy pokazali, że są nie tylko doskonałymi żeglarzami, ale również świetnie radzą sobie w sytuacjach pełnych wyzwań i szybko podejmują trafne decyzje. Ich harmonijna współpraca i synchronizacja działań przyczyniły się do osiągnięcia wybitnego rezultatu.
Duma, która towarzyszy nam po tym sukcesie, jest nie do opisania. Pokazaliśmy, że duch rywalizacji, zabawy i zaangażowania jest u nas wielki.
W Galan Logistics zawsze wspieramy naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań. Z radością obserwujemy, jak umiejętności i zaangażowanie przekładają się na sukcesy zarówno
zawodowe, jak i osobiste.
Niech to zwycięstwo stanowi motywację dla nas wszystkich. Życzymy dalszych sukcesów na żeglarskim horyzoncie! Ahoj!