04 Aktualności

Galan Logistics na III Kongresie Młodej Nauki.

22.08.2023

“Człowiek osiąga najwyższy potencjał, gdy łączy naukę z praktyką, a biznes z wiedzą.” – Albert Einstein.
Kolejny raz mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w III Kongresie Młodej Nauki, międzynarodowej i wielodyscyplinarnej konferencji naukowej, która odbyła się na Uniwersytecie Gdańskim. Podczas Kongresu w kilkudziesięciu panelach młodzi naukowcy zaprezentowali wyniki badań, przedyskutowali swoje tezy badawcze, nawiązali kontakty naukowe i biznesowe.
Tomasz Sobel Menedżer ds. rozwoju podczas wystąpienia w panelu “Ekonomia, finanse i zarządzanie w dobie wyzwań dynamicznych zmian współczesnej gospodarki rynkowej” przedstawił współczesną rolę i znaczenie kapitału ludzkiego w organizacji. Cieszymy się, że case study Galan Logistics mógł być inspiracją dla wielu młodych naukowców.
W Galan Logistics doskonale wiemy, że współpraca z akademickim światem jest niezwykle istotna. Nie tylko bowiem umożliwia nam pozyskiwanie najnowszej wiedzy i innowacyjnych pomysłów, ale także daje szansę młodym talentom na rozwijanie się i zdobywanie praktycznego doświadczenia.
Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak inspirujących wydarzeń jak Kongres Młodej Nauki, które promują dialog między nauką a biznesem.