04 Aktualności

Galan Logistics firmą GODNĄ POLECENIA.

25.05.2023

Z nieukrywaną dumą i radością informujemy, że podczas XXXI edycji Gali Jakości „FIRMA GODNA POLECENIA” w Auli Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu, otrzymaliśmy certyfikat jakości. To ogromne wyróżnienie dla całego zespołu Galan Logistics, potwierdzenie naszego nieustannego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości usług transportowych.
Ta nagroda oznacza dla nas więcej niż tylko prestiż. Jest to dowód, że nasza ciężka praca, nieugięta determinacja i koncentracja na jakości są doceniane i zauważane na rynku. Przyświeca nam przekonanie, że nasza oferta to fundament budowy długotrwałych
i zaufanych relacji z naszymi Klientami. Ten certyfikat i wyróżnienie zobowiązują nas do kontynuowania naszej misji dostarczania usług na najwyższym poziomie.

Zespół Galan Logistics konsekwentnie dąży do doskonalenia. Nasze doświadczenie w branży, połączone z nieustannym poszukiwaniem innowacji, pozwala nam świadczyć rozwiązania logistyczne i transportowe najwyższej klasy. Ta nagroda jest dowodem, że nasze wysiłki są zauważane i doceniane – nie tylko przez naszych lojalnych Klientów, ale także przez respektowane instytucje i ekspertów branży.
Jednak dla nas jakość to nie tylko słowo, ale i zobowiązanie, które nie tylko spełnia, ale przewyższa oczekiwania naszych Klientów. To zaangażowanie w doskonalenie jakości jest wpisane w DNA naszej firmy i jest nieodłączną częścią naszej kultury organizacyjnej.

Dziękujemy kapitule nagrody oraz gratulujemy pozostałym uczestnikom Gali. To wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i inspiracji, a także budowania silniejszych relacji biznesowych.

Certyfikat „Firma Godna Polecenia” w imieniu całego zespołu Galan Logistics odebrał Radosław Pospieszny Dyrektor Zarządzający, który podkreślił, iż nagroda jest nie tylko triumfem firmy, ale przede wszystkim dowodem na siłę i zaangażowanie każdego członka naszego zespołu. Firma Godna Polecenia to dla Galan Logistics zobowiązanie, które traktujemy bardzo poważnie. To jest to, co nas wyróżnia. To jest to, co czyni nas godnymi polecenia – dodał Radosław Pospieszny.

Galę rozdania nagród uświetnił koncertu poznańskich filharmoników ANOVA String Quartet, który dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy organizatorom wydarzenia: Międzynarodowym Targom Poznańskim, Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu, Wielkopolskiemu Związkowi Pracodawców LEWIATAN, Radzie Programowej oraz Biuru Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu za umożliwienie nam uczestnictwa w tym prestiżowym wydarzeniu.