04 Aktualności

NCDC Business Race – w tym biegu wygrywa każdy!

08.06.2022

Sportowe emocje, niezwykłe doznania i świetna zabawa. Tegoroczny NCDC Business Race przyniósł jak zawsze wiele radości, a nawet sukcesów… Po raz kolejny stanęliśmy na podium w klasyfikacji MIX. Dwie drużyny Galan Logistics: Gazele i Orły dzielnie uczestniczyły w VIII edycji NCDC Business Race w Szczecinie, a drużyna Gazele zakończyła bieg z pierwszym miejscem wśród 155 sztafet mieszanych z czasem 01:05:54.

Wielkie brawa dla załóg: Gazele w składzie Agata Cyktor, Konrad Gałan, Przemysław Gałan, Radosław Łazuka oraz Orły – Elżbieta Kochanowska, Bartosz Bąk, Przemysław Gałan, Paweł Wójcik. Jesteście niesamowici. Było jak zawsze genialnie, humor, dynamika i energia nadała temu wydarzeniu fantastyczny klimat.

Sztafeta 4×4 NCDC to coś więcej niż sztafeta biegowa dla pracowników firm, w której każdy zawodnik ma do pokonania dystans 4 km. To idea, w ramach, której 4-osobowy zespół integruje się, poznaje i pokazuje, że w drużynie jest ogromna siła. Udział w NCDC to doskonały sposób na budowanie trwałych relacji między pracownikami, ale również między firmami.

Dziękujemy wszystkim za kibicowanie, za udaną zabawę. Gratulujemy pozostałym drużynom.
I już dziś mówimy: do zobaczenia za rok!