04 Aktualności

Biznes i sport idą w parze.

17.06.2022

Wytrwałość i konsekwencja – to cechy niezbędne przy realizacji wszystkich projektów biznesowych – mówi Mariusz Morzydusza Menedżer Projektów Promowych w Galan Logistics. Na każdym kroku współpracy z naszymi Klientami zauważam, że to właśnie sportowa siła pomaga mi w osiąganiu nieprzeciętnych wyników biznesowych. Tym bardziej cieszę się, że Galan Logistics wspiera mój udział w zawodach kolarskich RSC Bałtyk.

RSC Bałtyk to maraton z dwoma dystansami – 63km i 126 km. To nie jest łatwa trasa. Ale gdybym miał wskazać co zyskuję dzięki tym zawodom – to przede wszystkim będą to kompetencje działania pod presją, skupienie na celu i realizacja przyjętej strategii – dodaje Mariusz Morzydusza.
Jakie motto przyświeca nam w zespole Galan Logistics? „Marzenia nie spełniają się tylko dlatego, że marzysz. To ciężka praca sprawia, że wszystko się urzeczywistnia. To ciężka praca kreuje zmiany”.
Jeśli zatem szukacie do współpracy konkretnych, zmotywowanych i pełnych pasji partnerów – zapraszamy do Galan Logistics.

Kontakt:
Mariusz Morzydusza
Menedżer Projektów Promowych
promy@galanlogistics.pl
+48 575 090 081
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.