04 Aktualności

Nagroda Forbes 2022 dla Galan Logistics.

08.10.2022

Redakcja Forbes Polska nagrodziła najlepiej rozwijające się i najcenniejsze polskie firmy rodzinne. Jesteśmy dumni i ogromnie cieszymy się – kolejny raz zostaliśmy docenieni i wyróżnieni. Podczas uroczystej gali, w imieniu Zarządu Galan Logistics, nagrodę tego prestiżowego Rankingu Forum Firm Rodzinnych Magazynu Forbes Polska odebrał Radosław Pospieszny Dyrektor zarządzający.
Firmy rodzinne zajmują szczególne miejsce w świecie biznesu – powiedział Radosław Pospieszny. Więzi, bliskie relacje, a tym samym doskonałe zrozumienie sytuacji rynkowej dają szanse na jeszcze większe zaangażowanie całego zespołu i szybkie reagowanie. Przekazywana z pokolenia na pokolenie wiedza to najcenniejszy biznesowy skarb – podkreślał Radosław Pospieszny.
W Rankingu Magazyn Forbes Polska docenia polskie firmy rodzinne o długiej historii, które cieszą się nieposzlakowaną opinią, znajdują się w dobrej sytuacji finansowej i regularnie w ostatnich latach wykazywały się odpowiednio wysokim wynikiem finansowym.
Forum Firm Rodzinnych to również okazja do wymiany doświadczeń, dzielenia się najlepszymi praktykami i nawiązania nowych relacji biznesowych.
Niech polski biznes rodzinny dalej rośnie w siłę!