04 Aktualności

Galan Logistics nominowany w 15 edycji konkursu Nasze Dobre z Pomorza.

11.10.2022

Głosuj na Galan Logistics https://bit.ly/3fQ8CtH

Ogromnie cieszymy się i dziękujemy! Kapituła konkursu Nasze Dobre z Pomorza kolejny raz nominowała Galan Logistics w plebiscycie na najpopularniejszą usługę na Pomorzu Zachodnim.
15 edycja konkursu, wspaniałe firmy i wśród nich Galan Logistics. Jesteśmy niezmiernie dumni i wdzięczni – mówi Tomasz Sobel Menedżer ds. rozwoju w Galan Logistics. Przez te kilkanaście lat przyznano ponad 100 znaków jakości, którymi uhonorowane zostały firmy prezentujące największy dorobek gospodarczy regionu. Dla nas to ogromy zaszczyt znaleźć się w tak zacnym gronie – dodaje Tomasz Sobel.
Mecenas nad konkursem objęli Polska Strefa Inwestycji, Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Słupski Inkubator Technologiczny. Konkurs „Nasze Dobre” to wybór przez kapitułę, którą tworzą autorytety reprezentujących zarówno biznes i gospodarkę, jak i przedstawiciele samorządu, organizacji przedsiębiorców i świata nauki. Organizatorem konkursu jest Redakcja Głos Pomorza.
Równolegle odbywa się głosowanie w kategorii wybór konsumentów. Zapraszamy do oddawania głosu na Galan Logistics. Głosowanie trwa do 18 listopada i swój głos możecie oddać na tej stronie:
https://bit.ly/3fQ8CtH