04 Aktualności

Zalety magazynowania i dystrybucji z centrum logistycznego Galan Logistics.

13.08.2021

W Galan Logistics wraz z rozwojem usług transportowych przekonaliśmy się, że aby precyzyjnie i profesjonalnie realizować projekty, niezbędna jest odpowiednia przestrzeń magazynowa – mówi Konrad Gałan CEO Galan Logictics. Stąd zdecydowaliśmy się na zbudowanie własnej powierzchni magazynowej. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność terminów dostaw i optymalnych procesów transportowych.

Magazyny to już nie trend a realna potrzeba widoczna na całym świecie. Jest ona generowana chociażby przez dynamiczny rozwój branży e-commerce. Dlatego położenie obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie dużego miasta znacznie ułatwia dystrybucję towarów – podkreśla Konrad Gałan.

Jakie są zalety magazynowania i dystrybucji z naszego centrum logistycznego?

  • możliwość składowania krótko i długoterminowego,
  • możliwość załadunku i rozładunku,
  • możliwość przeładunku towarów wielkogabarytowych, w tym możliwość rozładunku/załadunku jednego elementu praktycznie o długości naczepy i wadze do 7 ton,
  • możliwość składowania materiałów niebezpiecznych ADR,
  • kompletowanie przesyłek drobnicowych wraz z ich dystrybucją,
  • zarządzenie towarem na magazynie, dokumentacją i opakowaniami zwrotnymi.

W Galan Logistics wyznajemy zasadę, że dla naszych Klientów usługa magazynowa ma być wsparciem na każdym etapie procesu transportowego. Zależy nam na tym, aby przepływ materiałów, ich składowanie było jak najbardziej efektywne i korzystne finansowo. Terminowa realizacja wysyłek, wysoka rotacja towarów, optymalne stany magazynowe – to kluczowe zagadnienia całej usługi magazynowej. Zarządzanie logistyką magazynową to dziś wyzwanie wielopłaszczyznowe. Aby usługa magazynowa była optymalna dla Klienta i dla nas konieczne jest stosowanie sprawdzonych rozwiązań.

Przekonaj się jak pracujemy: kontakt@galanlogistics.pl