04 Aktualności

Praca dla przewoźników.

11.02.2022

Przed właścicielem małej firmy transportowej stoi wiele wyzwań. Chodzi nie tylko o terminowe dostarczanie towaru i pozyskiwanie nowych zleceń, ale też prowadzenie stosownej dokumentacji oraz zadbanie o wszystkie kwestie organizacyjne. To może pochłaniać naprawdę wiele czasu. Warto realizować to, co jest rozwojowe i atrakcyjne. Dlatego, jeśli posiadasz ciągnik siodłowy lub cały zestaw dołącz do Galan Logistics i zostań naszym przewoźnikiem.
Jesteśmy doświadczonym pracodawcą o ugruntowanej pozycji rynkowej. Nasza firma już ponad 15 lat zajmuje się kompleksową usługą logistyczną, w tym transportem do Szwecji i Norwegii. To właśnie na kierunkach skandynawskich, takich jak Szwecja, Norwegia, Finlandia i Dania zbudowaliśmy zaufanie Klientów i osiągnęliśmy renomę jako przewoźnik specjalizujący się w spedycji międzynarodowej.

Kogo poszukujemy?
Zaufanych współpracowników, którzy dołączą do stabilnego zespołu i z nami będą rozwijać się.

Co oferujemy?
Oferujemy nowoczesne, innowacyjne środowisko z zaawansowanymi systemami informatycznymi i atrakcyjnymi warunkami pracy. Sam możesz wybrać swój model współpracy. Możesz spodziewać się atrakcyjnego wynagrodzenia regulowanego zawsze w terminie, gwarantujemy przebiegi w przedziale 8500-12000km miesięcznie i przede wszystkim możesz mieć pewność, że nasze doświadczenie będzie dla Ciebie szansą na rozwój własnych kompetencji.

Więcej informacji znajdziesz tu: https://bit.ly/3GD0QMl
Czekamy na Twój kontakt: kontakt@galanlogistics.pl
lub pod numerem telefonu +48 535 990 098