03 Kariera

Oferty pracy

Jeżeli cenisz sobie dobrą atmosferę pracy, rozwój zawodowy oraz pracę wśród życzliwych ludzi, dla których profesjonalna obsługa klientów jest priorytetem, to właśnie Ciebie szukamy.
Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować silną markę rynkową firmy Galan Logistics, prześlij CV wraz z listem motywacyjnym korzystając z formularza aplikacyjnego.

Zespół rekrutacyjny Galan Logistics.

Młodszy specjalista ds. fakturowania

czytaj więcej

Miejsce pracy: Kobylanka (pow. stargardzki)

Zakres obowiązków:

  • poprawne i terminowe wystawianie i przyjmowanie faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wewnętrznymi wytycznymi;
  • odpowiedzialność za kompletowanie dokumentacji fakturowej zgodnej z wytycznymi firmy w celu prawidłowego wystawienia i wysłania faktury do klienta;
  • bieżąca analiza i kontrola zapisów w systemie (konta przychodów, kosztów) w celu poprawnego i terminowego fakturowania;
  • kontrola dokumentów transportowych;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego oraz wymaganych przez firmę.

Wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, preferowane doświadczenie w księgowości;
  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość programu MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym;
  • skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie;
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji biurowej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie;
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki płacowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń);
  • znakomitą atmosferę pracy.

Będziesz pracował/-a w firmie dla której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł/mogła brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.