03 Kariera

Oferty pracy

Jeżeli cenisz sobie dobrą atmosferę pracy, rozwój zawodowy oraz pracę wśród życzliwych ludzi, dla których profesjonalna obsługa klientów jest priorytetem, to właśnie Ciebie szukamy.
Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować silną markę rynkową firmy Galan Logistics, prześlij CV wraz z listem motywacyjnym korzystając z formularza aplikacyjnego.

Zespół rekrutacyjny Galan Logistics.

Magazynier

czytaj więcej

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT,
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenie min. techniczne,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z dokumentacją,
  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,
  • nadzór nad prawidłową wysyłką, wydawaniem towaru, zapewnienie płynnego łańcucha zaopatrzenia,
  • nadzór nad pracą ochrony fizycznej obiektu,
  • nadzór nad pracą firmy sprzątającej obiekt.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki płacowe – podstawa i premia zadaniowa,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • szereg benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń, owocowe poniedziałki),
  • znakomita atmosfera pracy,
  • praca od wtorku do soboty.

Miejsce pracy: Kobylanka (pow. stargardzki).

Będziesz pracował w firmie dla której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „GALAN LOGISTICS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kobylance, zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez naszą firmę Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, proszę zamieścić w CV dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „GALAN LOGISTICS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kobylance danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „GALAN LOGISTICS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kobylance. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej Polityce prywatności.