04 Aktualności

Galan Logistics wyróżniony w Plebiscycie Równa Firma 2022.

12.01.2023

Aby osiągnąć sukces w biznesie, niewątpliwie konieczne jest posiadanie różnych cech i umiejętności. Kreatywność, wiedza czy umiejętność strategicznego planowania to jedne z wielu aspektów niezbędnych do osiągnięcia sukcesu. W Galan Logistics jednak wiemy, że to przede wszystkim zaangażowanie zespołu jest kluczowe.
Wyróżnienie w Plebiscycie Równa Firma 2022 to zdecydowanie zasługa całego teamu Galan Logistics!
Ogromnie dziękujemy kapitule Plebiscytu, dziękujemy organizatorom Fundacji Biznes Innowacje Networking. Plebiscyt, który wyróżnia odpowiedzialnie społecznie firmy z naszego regionu, firmy, które wykazują się ponadprogramową i niewymuszoną prawem dbałością o pracowników, kontrahentów, społeczność oraz środowisko, jest szczytnym działaniem, które umacnia dobre praktyki i inspiruje inne przedsiębiorstwa.
Szczególnie za wyróżnienie dziękujemy Pani dr Katarzyna Kazojć, która wraz z członkami studenckiego koła naukowego US co roku współtworzy to przedsięwzięcie. Gratulujemy inicjatywy i wspaniałej organizacji Julia Wawrzyniak – Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Plebiscytu Równa Firma. Tegoroczna edycja jubileuszowa na długo pozostanie w naszej pamięci.
„Równa Firma” jest organizowana przez studentów i pracowników Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytet Szczeciński, zrzeszonych w Fundacji Biznes Innowacje Networking.