04 Aktualności

Galan Logistics w gronie firm wyróżnionych Gazelą Biznesu 2021.

21.02.2022

Już po raz piąty znaleźliśmy się w gronie najlepszych firm Gazele Biznesu. Gazela to certyfikat wiarygodności, dobrego partnera oraz niezwykle istotnego w dzisiejszych czasach zaufania w biznesie. Tym bardziej jest to dla nas ogromne wyróżnienie, z którego jesteśmy niezmiernie dumni. W biznesie stawiamy przede wszystkim na grę zespołową – mówi Konrad Gałan, CEO Galan Logistics w wywiadzie dla Pulsu Biznesu, organizatora Gazel Biznesu. W pojedynkę nie da się osiągnąć rezultatów, które można uzyskać wspólnie — chodzi o efekt synergii 2+2=5. I nie mamy tu na myśli wyłącznie pracy wewnątrz własnego zespołu. Traktujemy swoich kontrahentów jak partnerów. Jeśli obie strony w biznesie poczują, że korzystają na współpracy, wówczas każda z nich ma szanse rozwijać się poprzez dążenie do wspólnych celów – podkreśla Konrad Gałan.

O tym, jakie standardy wyznaczamy w Galan Logistics, na jakie wartości stawiamy i co będzie kluczowe w przyszłości w branży transportowej – przeczytacie w artykule „Czołgi czy Arka Noego”.
Certyfikat Gazele Biznesu nadaje kapituła redakcji Puls Biznesu. Do grona Gazel Biznesu należą najbardziej dynamicznie rozwijające się polskie przedsiębiorstwa.