04 Aktualności

Galan Logistics partnerem kongresu gospodarczego Made in Poland w Berlinie.

07.05.2021

Dołączamy do grona polskich firm, które znajdą się na II Kongresie Gospodarczym w Berlinie. To jedno z najważniejszych, cyfrowych wydarzeń dla rozwoju polskiej gospodarki.  Eksperci z rozmaitych branż, przedsiębiorcy, będą mieli okazję wypowiedzieć się na temat kluczowych możliwości i rzucić nowe spojrzenie na kwestie gospodarcze. Nadchodzący Kongres to 5 paneli dyskusyjnych, w ramach, których podejmowane będą najistotniejsze tematy związane z rozwojem ekonomicznym i społecznym: „Polska – kraj zielonej rewolucji”, „Nauka, biznes – siła polskich innowacji”, „Polish Success Story”, czy „Biznes bez granic”.
W ramach wydarzenia poruszone zostaną takie zagadnienia, jak kondycja gospodarcza polskich firm, rola firm rodzinnych, pozycja polskich firm na arenie międzynarodowej czy wyzwania czekające polską gospodarkę.
Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się w gronie tak istotnych przedsiębiorców – mówi Tomasz Sobel Menedżer ds. rozwoju w Galan Logistics. Wymiana towarów między Polską a Niemcami jest rekordowa i z roku na rok rośnie. To bardzo istotny partner dla polskich firm, tym bardziej cieszymy się z uczestnictwa w Kongresie – dodaje Tomasz Sobel.

Kongres odbędzie się w dniach 1-2.07.2021.

kontakt@galanlogistics.pl