04 Aktualności

160 naczep – to nasz wspólny sukces.

20.07.2022

Wzrost potencjału Galan Logistics do 160 naczep jest efektem pracy całego zespołu. Otwierają się nowe możliwości przed nami i naszymi Klientami.
W Galan Logistics wierzymy, że tylko wspólny rozwój stanowi inwestycję w przyszłość – podkreśla Konrad Gałan CEO Galan Logistics. Konsekwentnie od lat budujemy silny zespół, silny swoją wiedzą, kompetencjami i umiejętnościami. Nieustannie zwiększamy też nasze zaplecze techniczne i potencjał w tym zakresie. Strategia rozwoju oparta na dwóch zasadniczych filarach ludzie i flota dają gwarancję naszym Klientom, że usługi przez nas oferowane zawsze są najwyższej jakości – dodaje Konrad Gałan. To istotny sygnał dla naszych Partnerów, że Galan Logistics plasuje się w ścisłej czołówce firm logistycznych.
Nie tylko flota jest kluczowym elementem w naszej strategii. Koncentrujemy się na działaniach w obrębie całego łańcucha dostaw. Stąd rozwijamy usługi serwisowe, doskonalimy zaplecze magazynowe, tak aby nasi Klienci mieli pewność, że na każdym etapie realizacji zlecenia mogą liczyć na nasze wsparcie.

Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki zrównoważonym działaniom nasz model biznesowy przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.