05 Kontakt

Nasz zespół

Konrad Gałan

Dyrektor zarządzający

Przemysław Gałan

Dyrektor zarządzający

Kamila Kozińska

Spedytor międzynarodowy

Paweł Pundyk

Asystent spedytora w transporcie międzynarodowym i krajowym

Elżbieta Kochanowska

Rezerwacje promowe

Aleksandra Głębocka

Stażystka rezerwacje promowe

Agata Cyktor

Pracownik ds. finansowo - statystycznych

Natalia Gałan-Wójcik

Pracownik ds. finansowo - statystycznych

Przemysław Czupryniak

Specjalista ds. obsługi prawnej i windykacji należności

Magdalena Barcicka

Pracownik ds. obsługi administracyjnej

Michał Przychocki

Pracownik ds. obsługi administracyjnej

Damian Nowak

Pracownik ds. obsługi administracyjnej

Paweł Wójcik

Specjalista ds. serwisu i magazynu

Artur Gałan

Specjalista ds. serwisu

Dawid Pietraszek

Specjalista ds. serwisu

Tomasz Bobowski

Specjalista ds. serwisu

Karol Kokoszyński

Doradca serwisowy

Dawid Kowalcze

Koordynator ds. magazynu i eksploatacji

Maciej Gansewski

Kierownik oddziału

Zbigniew Żuczkowski

Spedytor międzynarodowy

Paweł Arendarski

Spedytor międzynarodowy

Tomasz Sobel

Menedżer ds. rozwoju

Agnieszka Kołodziejczak

Główna księgowa

Karolina Kozik

Asystentka głównej księgowej

Monika Gajda

Asystentka głównej księgowej

Radosław Pospieszny

Kierownik oddziału

Przemysław Paśka

Koordynator projektów

Karolina Nadolna

Dyspozytor floty

Natalia Lupa

Spedytor międzynarodowy

Katarzyna Pustkowiak

Spedytor międzynarodowy

Magdalena Mataj

Asystentka działu spedycji międzynarodowej i krajowej

Konrad Gałan

Dyrektor zarządzający

Przemysław Gałan

Dyrektor zarządzający

Kamila Kozińska

Spedytor międzynarodowy

Paweł Pundyk

Asystent spedytora w transporcie międzynarodowym i krajowym

Elżbieta Kochanowska

Rezerwacje promowe

Aleksandra Głębocka

Stażystka rezerwacje promowe

Agata Cyktor

Pracownik ds. finansowo - statystycznych

Natalia Gałan-Wójcik

Pracownik ds. finansowo - statystycznych

Przemysław Czupryniak

Specjalista ds. obsługi prawnej i windykacji należności

Magdalena Barcicka

Pracownik ds. obsługi administracyjnej

Michał Przychocki

Pracownik ds. obsługi administracyjnej

Damian Nowak

Pracownik ds. obsługi administracyjnej

Paweł Wójcik

Specjalista ds. serwisu i magazynu

Artur Gałan

Specjalista ds. serwisu

Dawid Pietraszek

Specjalista ds. serwisu

Tomasz Bobowski

Specjalista ds. serwisu

Karol Kokoszyński

Doradca serwisowy

Dawid Kowalcze

Koordynator ds. magazynu i eksploatacji

Maciej Gansewski

Kierownik oddziału

Zbigniew Żuczkowski

Spedytor międzynarodowy

Paweł Arendarski

Spedytor międzynarodowy

Tomasz Sobel

Menedżer ds. rozwoju

Agnieszka Kołodziejczak

Główna księgowa

Karolina Kozik

Asystentka głównej księgowej

Monika Gajda

Asystentka głównej księgowej

Radosław Pospieszny

Kierownik oddziału

Przemysław Paśka

Koordynator projektów

Karolina Nadolna

Dyspozytor floty

Natalia Lupa

Spedytor międzynarodowy

Katarzyna Pustkowiak

Spedytor międzynarodowy

Magdalena Mataj

Asystentka działu spedycji międzynarodowej i krajowej