04 Kariera

Oferty staży

Zachęcamy do śledzenia naszej zakładki z aktualnymi ofertami staży.

Zespół rekrutacyjny Galan Logistics.

Staż w magazynie i serwisie

czytaj więcej

Oferujemy staż dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy w Stargardzie

Wymagania:
– wykształcenie min. średnie,
– mile widziana znajomość obsługi komputera (programy pakietu MS Office),
– umiejętność radzenia sobie ze stresem,
– odpowiedzialność,
– komunikatywność,
– podzielność uwagi,
– cierpliwość,
– umiejętność pracy w zespole i samodzielnie,
– umiejętność prowadzenia dokumentacji biurowej,
– umiejętność organizacji pracy manualnej.

Zakres obowiązków:
– pomoc w rozładunku i załadunku towaru,
– pomoc w koordynacji przepływu towarów,
– pomoc w prawidłowym zabezpieczeniu towarów w magazynie,
– dbałość o właściwą organizację własnej pracy,
– prace porządkowe,
– pomoc w warsztacie,
– pomoc w planowaniu zagospodarowania przestrzeni magazynowej,

Oferujemy:

– staż w międzynarodowej, rodzinnej firmie,
– znakomitą atmosferę pracy.