03 Kariera

Oferty pracy

Jeżeli cenisz sobie dobrą atmosferę pracy, rozwój zawodowy oraz pracę wśród życzliwych ludzi, dla których profesjonalna obsługa klientów jest priorytetem, to właśnie Ciebie szukamy.
Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować silną markę rynkową firmy Galan Logistics, prześlij CV wraz z listem motywacyjnym korzystając z formularza aplikacyjnego.

Zespół rekrutacyjny Galan Logistics.

Dyrektor operacyjny

czytaj więcej

Miejsce pracy: Stargard (okolice), Kobylanka (pow. stargardzki)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związanie z logistyką i/lub zarządzaniem)
  • Min. 3 letnie doświadczeniem na stanowisku kierowniczym związanym z znajomość rynku usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych w Polsce i Europie
  • Znajomość i praktyczne stosowanie nowoczesnych metod analiz kosztów i jakości w działalności logistycznej
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów w branży logistycznej
  • Umiejętność zarządzania w zarządzaniu zasobami ludzkimi, wprowadzanie skutecznych metod motywacji i budowania zaangażowania wśród pracowników
  • Rozwinięte zdolności analityczne i przywódcze
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych w firmie poprzez działania minimalizujące koszty operacyjne
  • Udział w tworzeniu i zarządzaniu budżetem
  • Zarządzanie polityką personalną, rozwój pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy pracowników oraz zespołów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami, zapewnienie wysokiego standardu obsługi klientów
  • Aktywny rozwój działań sprzedażowych firmy również przez poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości na rynku
  • Bieżąca kontrola wyniku finansowego i nadzorowanie realizacji budżetu
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji jakościowych dla potrzeb zarządu
  • Współpraca z pozostałymi działami w celu poprawy efektywności przedsiębiorstwa
  • Opracowywanie nowych projektów inwestycyjnych
  • Weryfikowanie celów i planów przedsiębiorstwa w zależności od danej sytuacji i warunków
  • Opracowywanie i aktualizowanie strategii przedsiębiorstwa

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z mocną pozycją na rynku
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów a poprzez to możliwość realizowania swoich ambicji zawodowych
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • System benefitów pozapłacowych

Będziesz pracował w firmie dla której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.