profil

Historia

W dniu 24 kwietnia 2006 roku firma GALAN LOGISTICS z siedzibą w Stepnicy k. Goleniowa (woj. zachodniopomorskie) rozpoczęła swoją działalność jako Spedycja Międzynarodowa.

Nadrzędnym celem firmy jest kompleksowa obsługa logistyczna poprzez świadczenie profesjonalnych i efektywnych usług w zakresie logistyki na rynku krajowym i międzynarodowym w sposób zapewniający zaspokajanie potrzeb klientów poprzez:

Ciągłe identyfikowanie i zaspokajanie potrzeb klienta w odniesieniu do wymagań rynku oraz standardów międzynarodowych

Od początku swojej działalności firma koncentrowała się na obsłudze kierunków skandynawskich takich jak Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja.

Transport Skandynawia na tych specyficznych kierunkach firma osiągnęła dużą renomę oraz cenne zaufanie klientów. Dzięki odwadze w podejmowaniu decyzji, wynikające z nowoczesnego zarządzania, umiejętnym znajdowaniu nisz rynkowych i elastycznemu dopasowaniu się do zróżnicowanych potrzeb klientów systematycznie postępował rozwój firmy.

Rozwój firmy uwidocznił się najpełniej w ekspansji na nowe kierunki spedycyjne, ilość zrealizowanych zamówień, wzrost zatrudnienia a co za tym idzie wzrost ekonomiczny.

Firma posiada trzy oddziały terenowe w Gorzowie Wielkopolskim, w Poznaniu i w Stargardzie, gdzie z początkiem 2010 roku uruchomiliśmy pierwszy cross-dock, który w pełni usprawnia nasze krajowe i międzynarodowe przewozy drobnicowe.

Firma posiada zintegrowany system informatyczny pomiędzy oddziałami firmy, który pozwala na szybki i sprawny przepływ informacji.

Dzięki systemowi informatycznemu firma zyskała dużo lepszą i sprawną komunikację zapewniającą większą jakość świadczonych usług. Rozwiązania logistyczne świadczone przez GALAN LOGISTICS oferowane są zarówno dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych jak i handlowych oraz dla osób, które pragną w łatwy i szybki sposób wysłać swoja przesyłkę w dowolne miejsce w Europie.

Są to projekty o charakterze indywidualnym tworzone pod kątem potrzeb i oczekiwań konkretnego klienta.

Firma GALAN LOGISTICS planuje dalszy dynamiczny rozwój swoich usług a także umacniania swojej pozycji zarówno w Polsce jak i w Europie.

 

Dane Firmy:

Galan Logistics Sp. z o.o.
ul. Słowackiego 2
72-100 Goleniów
NIP: PL8561811616
POLSKA
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Szczecinie, VIII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000327253. Kapitał zakładowy: 50.000 zł.

Galan Logistics Przemysław Gałan
ul. Władysława Sikorskiego 27
72-112 Stepnica
NIP: PL8561729837
POLSKA

Galan Logistics Sweden AB
Skiftesvägen 8
218 74 Tygelsjö
Organisationsnummer: 556965-8700
Momsreg.nr SE556965870001
SZWECJA

Korespondencja:
Galan Logistics
Kunowo 52
73-110 Stargard