Oświadczenie w sprawie publikacji w Internecie filmu na którym widnieje nasze stare logo.

2017-06-08

Pragniemy przedstawić oficjalne oświadczenie dotyczące publikacji filmu w Internecie z dnia 05 czerwca 2017r. na którym widnieje naczepa nie będąca naszą własnością. Naczepa ta została sprzedana przez nas dnia 31 lipca 2015 roku i nie jest już naszą własnością. Nowy właściciele nie usunął z plandeki…

Życzenia Świąteczne

Kartka Wielkanocna 2017 na stronę

Wspieramy potrzebujących

pomocna-firma

2016-12-22
Razem Wielką Mamy Moc!
Firma Galan Logistics jest Firmą Pomocną i od wielu lat bierze aktywny udział we wspieraniu potrzebujących oraz promowaniu idei dobroczynności. Jesteśmy firmą odpowiedzialną w biznesie, a w naszej strategii działania bardzo dużą rolę odgrywa niesienie pomocy i wspieranie potrzebujących.

Pomagamy Kordianowi odzyskać dzieciństwo

fundacja_siepomaga_logo

2016-12-20
Kordian wspieramy Cię w walce z chorobą.
Zdecydowaliśmy się wesprzeć Kordiana i jego rodziców. Kordian ma szansę odzyskać dzieciństwo, mowę, kontrolę nad ciałem – ma szansę wyzdrowieć!

“Kordian od czerwca 2014 r. jest leczony w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie na wykryte tu…

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Wszystkim Klientom, Partnerom
oraz Sympatykom naszej Firmy
składamy życzenia
Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

wesolych-swiat

Umowa z Prime Construction. Budowa Nowego Centrum Logistycznego

2016-11-28
Dnia 25 listopada 2016r. zawarliśmy umowę z Firmą Prime Construction w sprawie budowy nowego centrum logistycznego w Kobylance, koło Szczecina. W ramach projektu, Prime Construction zaprojektuje i zbuduje nową halę logistyczną z możliwością przeładunku, a także warsztatu, który będzie wspierał obsługę i kontrolę…

Gala IX edycji akcji Wielcy Małym – Galan Logistics pomaga zwierzętom

galan-logistics-na-gali

2016-11-27

27 listopada odbyła się Gala IX edycji akcji Wielcy Małym. Firma Galan Logistics na Gali reprezentowana była przez Prezesa Konrada Gałana oraz Panią Annę Żuczkowską.
Podczas Gali padł rekord aukcyjny – 114 000 zł – na rzecz schronisk objętych akcją. Firma Galan również uczestniczyła w aukcji.

Podczas…

Na przyjaciół zawsze można liczyć. IX edycja akcji Wielcy Małym

malgorzata-ostrowska-krolikowska-fela-wm-2013

2016-11-23

Portret doskonały, bo z przyjacielem. Na przyjaciół zawsze można liczyć, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć wspaniałą inicjatywę “Wielcy małym”, dzięki której zwierzęta ze schronisk otrzymają pomoc przed zimą. Cieszymy się, że możemy brać w niej udział.

Misją akcji jest przede wszystkim propagowanie adopcji zwierząt bezdomnych pozostających w…

Wspólnie wypracowane wartości

wartości
firmy
więcej

Menedżerowie Firmy Galan Logistics przywiązują dużą uwagę do doskonalenia umiejętności komunikacyjnych swoich pracowników w procesie współpracy z klientami.
Pracownicy firmy z kolei wykazują wysoki poziom aktywności w życiu codziennym firmy i chcą wdrażania w życie zasad, których sami są Twórcami.
Podczas jednego ze spotkań integracyjnych…

Die Firma Galan Logistics erfrischt ihre Firmenmarke, indem sie ein neues Logo und visuelle Identifizierung einführt.

Nowe Logo
więcej

Es ist eine positive Änderung, die sich aus Entwicklungsdynamik der Firma in den letzten Jahren ergibt, sowie ein Bestandteil des Gründungsprozesses einer starken Firmanmarke, die die Sicherheit der Frachtlieferungen gewährleistet. Die letzten zehn Jahren stellen ein Zeitraum der dynamischen Entwicklung und unaufhaltsamen Wachstums…

Szkolenie Firmowe 2016

W ciągłym doskonaleniu do zapewnienia najwyższej jakości obsługi wszystkich klientów Firma Galan Logistics w dniach 08-10 stycznia 2016 roku zorganizowała dla swoich pracowników szkolenie z zakresu skutecznej komunikacji będącej elementem budowania satysfakcji klienta. Szkolenie przeprowadzili trenerzy firmy Brainstorm Group Sp. z o.o.

Weihnachtszeit

gwiazdka

Für die kommenden Feiertage wünsche ich Ihnen wohlverdiente Erholung und eine stille,

aber auch fröhliche Zeit mit Ihren Lieben.

Möge das neue Jahr Ihnen alle Wünsche erfüllen, und Sie mit viel Zufriedenheit beschenken.

Mamy nowy serwis internetowy.

Galan_www1

Z przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z Firmą Hesna Interactive & Marketing Solutions zaprojektowaliśmy nowy serwis internetowy. Nasza nowa strona internetowa pozwala w łatwy sposób zapoznać się z polityką naszej Firmy oraz z usługami jakie Firma Galan Logistics świadczy dla swoich…

Galan Logistics wspiera Markę Polskiej Gospodarki!

marka_polskiej_gospodarki

Firma Galan Logistics przystąpiła do programu Ministerstwa Gospodarki i udostępniła 8 naczep na których został umieszczony znak Firmowy Polska.

Marka Polskiej Gospodarki powstała w ramach realizacji projektu pn. Przeprowadzenie badań wizerunkowych Polski i polskiej gospodarki w krajach głównych partnerów gospodarczych oraz opracowanie koncepcji wizualizacji programu promocji polskiej gospodarki. Projekt…